Logo Loading

Enter your keyword

Wavebalance® to nowy i jedyny w swoim rodzaju system

Obiekty fitness lub wellness, a także ośrodki prewencji zagrożeń zdrowia są idealnym miejscem do tworzenia niezależnych gabinetów terapii wavebalance®. Zabiegi wavebalance® bardzo dobrze integrują się z zabiegowymi procesami terapeutycznymi i indywidualnymi metodami zabiegowymi wykorzystywanymi w centrach fitness i wellness. System wavebalance® zorientowany jest w dużej mierze na indywidualne podejście do zabiegów, dzięki czemu stwarza ogromne możliwości wykreowania – wspólnie ze specjalistami z zakresu fizjoterapii i trenerami – indywidualnego, autorskiego, sygnowanego marką danego obiektu, a tym samym jedynego w swoim rodzaju programu fitness i odnowy biologicznej.

WaveBalance® w Day SPA

Terapia na wodzie bez zanurzania się

Dzięki metodzie wavebalance® możesz zaoferować swoim Klientom zabieg na wodzie bez konieczności zanurzania się (tzn. na sucho).

Koncepcja wavebalance® to zintegrowany i kompleksowy program aktywnego poruszania się – od szkoły ruchu i relaksu z ograniczonym udziałem terapeuty czy trenera, poprzez zabieg typu jogamasaż (masaż w ubraniu z elementami terapii manualnej), aż po odprężający masaż olejowy. Różnorodność zastosowań daje możliwość spełnienia zróżnicowanych wymagań i potrzeb Klienta lub Gościa i pozwala na przygotowanie indywidualnej koncepcji zabiegowej, zintegrowanej z produktami kosmetycznymi, które stosujesz w swoim gabinecie na co dzień.

WaveBalance® w SPA

Świat skutecznych i wszechstronnych zabiegów

Terapia wavebalance® to świat skutecznych i wszechstronnych zabiegów z elementem doznań sensorycznych i nieograniczoną możliwością kreowania nowych, autorskich masaży, zabiegów i rytuałów.

Już podstawowa oferta zabiegowa wavebalance® adresowana do Gości indywidualnych, par i przyjaciół, jak również oferta w zakresie terapii grupowych stwarza atrakcyjną propozycję przyciągającą Gości przez cały rok. Dopasowane do pór roku oraz pakietów tematycznych zabiegi (jak np. zabiegi dla pakietów odchudzających, relaksacyjnych czy szkoły kręgosłupa itp.) przygotowane w oparciu o koncept wavebalance® mogą istotnie wzbogacić menu zabiegowe każdego SPA. Dają przy tym Gościom obiektu możliwość spróbowania czegoś nowego, przeżycia nowych doświadczeń i odkrycia pełnych możliwości i potencjału swojego organizmu poprzez naukę sztuki autorelaksu i intuicyjnego poruszania się.

Z wavebalance® bez trudu uszczęśliwisz swoich Gości nowościami, gwarantując im wyjątkowe masaże, które zawsze będą postrzegane przez Gości jako fenomenalne!

WaveBalance® w hotelowym SPA

Personalny fitness i relaks dla Gości hotelu

System wavebalance® to wyczekiwany, nowatorski koncept zabiegowy z zakresu fizjoterapii i odnowy biologicznej, który stanowi idealne wzmocnienie dla podstawowej oferty spa & wellness w hotelach pobytowych. Dzięki zróżnicowanym możliwościom zastosowania, oferta zabiegowa zbudowana w oparciu o metodę wavebalance® może stać się ważnym elementem indywidualności Państwa obiektu, wyróżniając go spośród ofert obiektów konkurencyjnych. System wavebalance® (technologia + metoda) oferuje Gościom w każdym wieku zabiegi z zakresu aktywności ruchowej, masaże oraz głęboki relaks. Stwarza również niepowtarzalną możliwość do kreowania zabiegów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także dla kobiet w ciąży.

Dzięki wavebalance® można wykreować niepowtarzalny program zabiegowy dla relaksu dedykowany dla Gości biznesowych po męczącym dniu roboczym, a także wyjątkowe pakiety relaksacyjne jako hity sezonu i wakacji. Świat doświadczeń wavebalance® to świat wyjątkowych, innowacyjnych i efektywnych zabiegów. Dzięki sygnowanym marką obiektu masażom, a także aktywnościom z zakresu kształtowania prawidłowych wzorców ruchu wykonywanym na łóżku BalanceFloater, możesz zbudować wyraźną przewagę konkurencyjną i długoterminową lojalność Klientów. System wavebalance® idealnie nadaje się do budowania relacji z Gośćmi! Z uzyskanych od ponad 200 Gości hotelowych opinii wynika, że Goście deklarują chęć powrotu do obiektu z powodu wavebalance®.

wavebalance® w centrach Fitness i fizjoterapii

Mobilizuje mięśnie, rozgrzewa, trenuje i relaksuje

Terapia wavebalance® daje możliwość poprowadzenia łagodnego treningu bez zbytniego obciążania stawów w różnych przekrojach – wzmacniającego mięśnie, wytrzymałościowego czy też poprawiającego i przywracającego koordynację ruchową. Metoda wavebalance® otwiera szerokie możliwości dla treningu i terapii ruchowej osób starszej generacji, młodzieży, a także osób z ograniczeniami w zakresie aparatu ruchu i z niepełnosprawnością. Doskonałe masaże i sesje autotreningowe rozgrzewają i przygotowują do właściwego treningu siłowego. System wavebalance® to również wyjątkowa możliwość treningu indywidualnie wg zoptymalizowanych wzorców ruchu.

Metoda wavebalance® umożliwia również przeprowadzenie treningu i masażu stymulującego metabolizm, działanie systemu limfatycznego i budowę tkanki łącznej, dając jednocześnie możliwość indywidualnego dopasowania intensywności ćwiczeń przy treningu cardio. Masaż lub autotrening wykonany przy wykorzystaniu systemu wavebalance® może być z powodzeniem traktowany jako rozgrzewka przed siłownią, zmniejszając ryzyko urazu podczas dalszych ćwiczeń. Idealnie nadaje się również jako terapia po intensywnym treningu, która wspomaga osiągnięcie równowagi, odprężenie i regenerację oraz rozluźnienie muskulatury, a także reguluje i poprawia procesy metaboliczne.

Obiekty, które zainwestowały w kilka łóżek BalanceFloater, mają możliwość stworzenia wyjątkowych stref aktywnego relaksu oraz wykreowania oferty zajęć grupowych dla zindywidualizowanych potrzeb, jak np. szkoła naturalnego ruchu, szkoła kręgosłupa, wzmacnianie mięśni głębokich czy też szkoła autorelaksu. Na tej podstawie trenerzy są w stanie dopasować do indywidualnego celu treningowego odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą Twoim Klientom poprawić swoją mobilność oraz osiągnąć pełnię funkcji metabolicznych organizmu.

WaveBalance® w salonie kosmetycznym

Zdrowie, piękno i szczęście

Z WAVEBALANCE® sam czas odpoczywania staje się prawdziwą przyjemnością

Woda, ciepło, relaks oraz odrobina ruchu obecne w ramach terapii wavebalance® dają możliwość stworzenia dla Klientów salonu kosmetycznego pełnego programu relaksu i pielęgnacji. Maski, peelingi, okłady i inne zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne wykonywane na miękkim, podgrzewanym łóżku wodnym, przenoszącym muzykę i dźwięki w postaci kojących wibracji, nabierają charakteru wyjątkowej i kompletnej formy zabiegu kosmetycznego. Aktywne ruchy fal wykorzystywane w terapii  wavebalance® pobudzają przepływ limfy, normalizują krążenie krwi i aktywizują procesy metaboliczne. Co więcej, wszystkie zabiegi można wykonywać w wygodnej pozycji na plecach, co ma bardzo pozytywny wpływ na organizm, umysł i duszę.

Na życzenie zintegrowany z łóżkiem BalanceFloater system dźwiękowy może transmitować muzykę i dźwięki odczuwane jako delikatne wibracje, które są przenoszone na całe ciało za pomocą ruchu wody i pozwalają osobie korzystającej z zabiegu szybciej osiągnąć głęboki relaks i odprężenie. Zastosowanie wavebalance® w salonie kosmetycznym sprawia, że pielęgnacja twarzy i ciała staje się prawdziwie holistycznym przeżyciem oraz pełną sesją relaksacyjną zarazem.

WAVEBALANCE® - prewencja i zapobieganie

Metoda wavebalance® umożliwia przeżycie zróżnicowanego doświadczenia, które może być aktywne, siłowo-dynamiczne, relaksujące i przyjemne jednocześnie lub naturalnie regenerujące.

System wavebalance® to:

 • wykorzystujące ruch fali płynne i wibrujące zabiegi i masaże na całe ciało,
 • chroniąca stawy terapia ruchu oparta na wzorcach ruchu zaczerpniętych z natury, jak np. ruch fali czy oscylacyjny ruch wody, i idealny trening ruchowy dla ludzi w każdym wieku,
 • zabiegi stymulujące i mobilizujące siły, które drzemią w organizmie, a jednocześnie zabiegi pozwalające na osiągnięcie głębokiej wewnętrznej harmonii,
 • szkoła ruchu również w pozycji stojącej (podczas chodzenia, biegania, stania czy tańczenia),
 • indywidualne programy dotyczące zdrowia, stresu i kontroli wagi,
 • programy szkoleniowe dla trenerów i terapeutów.

Metoda wavebalance® to oddziaływanie na kondycję zdrowia psychicznego poprzez:

 • spokój, relaks, medytację,
 • uwrażliwienie na samoświadomość,
 • autozarządzanie stresem i osiągnięcie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
 • odprężenie i wzrost energii.

System wavebalance® to oddziaływanie na kondycję zdrowia fizycznego poprzez:

 • poprawę zdolności motorycznych organizmu,
 • intensywny trening tkanki łącznej i mięśni,
 • wzmocnienie mięśni posturalnych,
 • trening wytrzymałości, koordynacji i równowagi,
 • poprawę percepcji ciała i zachowań ruchowych,
 • nowe, zautomatyzowane wzorce ruchu na co dzień,
 • chroniący stawy trening układu sercowo-naczyniowego (trening cardio),
 • możliwość redukcji wagi,
 • zapobieganie osteoporozie i chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Metoda wavebalance® to oddziaływanie na zdrowie duchowe poprzez:

 • wzmocnienie zdolności do samorefleksji,
 • akceptację samego siebie i samorealizację,
 • wzrost samoodpowiedzialności i poczucia autonomii,
 • wzrost świadomości zdrowotnej,
 • gotowość do budowania nowych postaw wobec otoczenia.
Call Now Button